dewijnpers@vlaamsbrabant.be | 016-23 69 51 | Wie is wie? | STEM blog |

Activiteitenkalender

De Wijnpers barst van de activiteiten. Zowel binnen als buiten de schoolmuren.

Er staan de meest diverse activiteiten van en voor de leerlingen op het programma:
uitstappen, bezoeken aan tentoonstellingen en beurzen, meerdaagse reizen, projecten en workshops, theatervoorstellingen ...
Facebook

Volg al onze activiteiten via onze Facebookpagina.

KALENDER 2018-2019
 

Wanneer? Wat? Hoe laat? Klassen
dinsdag 24 september 2019 Projectweek 5TP 8u30 5TP
dinsdag 24 september 2019 Projectweek 5DPM-5DDM-5DGB-5DGD 8u30 5DPM,5DDM,5DGB,5DGD
dinsdag 24 september 2019 Projectweek Vielsalm 5TNG 8u30 5TNG
woensdag 25 september 2019 Projectweek 5TP 8u30 5TP,
woensdag 25 september 2019 Projectweek 5DPM-5DDM-5DGB-5DGD 8u30 5DPM,5DDM,5DGB,5DGD
woensdag 25 september 2019 Projectweek Vielsalm 5TNG 8u30 5TNG
woensdag 25 september 2019 Voorstelling project Het Zavelhuis 09:20 4BP, 4BM
woensdag 25 september 2019 Voorstelling project Het Zavelhuis 11:10 3BP, 3BM
donderdag 26 september 2019 Projectweek 5TP 8u30 5TP
donderdag 26 september 2019 Projectweek 5DPM-5DDM-5DGB-5DGD 8u30 5DPM,5DDM,5DGB,5DGD
donderdag 26 september 2019 Stage 7TA 8u30 7TA
donderdag 26 september 2019 Projectweek Vielsalm 5TNG 8u30 5TNG
donderdag 26 september 2019 HVAC vakbeurs (genre VAM fair, Big Blue, Batibouw,...) 08:30 7VI
donderdag 26 september 2019 Plukvers 08:30 6BTGA
vrijdag 27 september 2019 Projectweek 5TP 8u30 5TP,
vrijdag 27 september 2019 Projectweek 5DPM-5DDM-5DGB-5DGD 8u30 5DPM,5DDM,5DGB,5DGD
vrijdag 27 september 2019 Projectweek Vielsalm 5TNG 8u30 5TNG
maandag 30 september 2019 Stage 6BTG/6CV 8u30 6BTG,6CV
dinsdag 1 oktober 2019 Stage 7VI 8u30 7VI
woensdag 2 oktober 2019 Stage 6TP/6TNG 8u30 6TP,6TNG
maandag 7 oktober 2019 GWP Bokrijk 08:30 3BAK,3BIO,3BM,3BP,3TP,3TW
maandag 7 oktober 2019 Stage 7TA/7VI 8u30 7TA,7VI
maandag 7 oktober 2019 Stage 6BTG/6CV 8u30 6BTG,6CV
dinsdag 8 oktober 2019 Stage 7TA/7VI 8u30 7TA,7VI
dinsdag 8 oktober 2019 GWP Bokrijk 08:30 3BP, 3TW, 3TP, 3BM, 3BIO, 3BAK
woensdag 9 oktober 2019 Stage 6TP/6TNG 8u30 6TP,6TNG
woensdag 9 oktober 2019 Stage 7TA/7VI 8u30 7TA,7VI
woensdag 9 oktober 2019 GWP Bokrijk 08:30 3BP, 3TW, 3TP, 3BM, 3BIO, 3BAK
donderdag 10 oktober 2019 Stage 7TA/7VI 8u30 7TA,7VI
donderdag 10 oktober 2019 Plukvers 08:30 6BTGB
donderdag 10 oktober 2019 GWP Bokrijk 08:30 3BP, 3TW, 3TP, 3BM, 3BIO, 3BAK
vrijdag 11 oktober 2019 Stage 7TA/7VI 8u30 7TA,7VI
vrijdag 11 oktober 2019 GWP Bokrijk 08:30 3BP, 3TW, 3TP, 3BM, 3BIO, 3BAK
maandag 14 oktober 2019 Meerdaagse studiereis 08:30 5AO,5TBK,6AO,6TBK,7GV
maandag 14 oktober 2019 GWP 3e graad KSO - Mulhouse-Basel 8u30 5AO,5TBK,6AO,6TBK
maandag 14 oktober 2019 Stage 6BTG/6CV 8u30 6BTG,6CV
maandag 14 oktober 2019 GWP 7GV - Mulhouse-Basel 8u30 7GV
maandag 14 oktober 2019 Vogeltrektelling 08:30 6TNG
dinsdag 15 oktober 2019 GWP 3e graad KSO Mulhouse-Basel 8u30 5AO,5TBK,6AO,6TBK
dinsdag 15 oktober 2019 Stage 7VI 8u30 7VI
dinsdag 15 oktober 2019 GWP 7GV - Mulhouse-Basel 8u30 7GV
dinsdag 15 oktober 2019 Meerdaagse studiereis 08:30 5AO, 5TBK, 6AO, 6TBK, 7GV
woensdag 16 oktober 2019 GWP 3e graad - Mulhouse-Basel 8u30 5AO,5TBK,6AO,6TBK
woensdag 16 oktober 2019 Stage 6TP/6TNG 8u30 6TP,6TNG
woensdag 16 oktober 2019 GWP 7GV - Mulhouse-Basel 8u30 7GV
woensdag 16 oktober 2019 Meerdaagse studiereis 08:30 5AO, 5TBK, 6AO, 6TBK, 7GV
donderdag 17 oktober 2019 GWP 3e graad - Mulhouse-Basel 8u30 5AO,5TBK,6AO,6TBK
donderdag 17 oktober 2019 Stage 7TA 8u30 7TA
donderdag 17 oktober 2019 GWP 7GV - Mulhouse-Basel 8u30 7GV
donderdag 17 oktober 2019 Meerdaagse studiereis 08:30 5AO, 5TBK, 6AO, 6TBK, 7GV
vrijdag 18 oktober 2019 GWP 3e graad - Mulhouse-Basel 8u30 5AO,5TBK,6AO,6TBK
vrijdag 18 oktober 2019 GWP 7GV - Mulhouse-Basel 8u30 7GV
vrijdag 18 oktober 2019 Meerdaagse studiereis 08:30 5AO, 5TBK, 6AO, 6TBK, 7GV
dinsdag 22 oktober 2019 Stage 7VI 8u30 7VI
woensdag 23 oktober 2019 Stage 6TP/6TNG 8u30 6TP,6TNG
donderdag 24 oktober 2019 Stage 7TA 8u30 7TA
maandag 4 november 2019 Stage 6BTG/6CV 8u30 6BTG,6CV
dinsdag 5 november 2019 Stage 7VI 8u30 7VI
woensdag 6 november 2019 Stage 6TP/6TNG 8u30 6TP,6TNG
donderdag 7 november 2019 Stage 7TA 8u30 7TA
donderdag 7 november 2019 STUUR Kernfysicalab KULeuven 11:30 6BIO
vrijdag 8 november 2019 Theatervoorstelling 12:30 5AO,5TBK,6AO,6TBK
dinsdag 12 november 2019 GIP 6KSO 8u30 6AO,6TBK
dinsdag 12 november 2019 Stage 7VI 8u30 7VI
woensdag 13 november 2019 GIP 6KSO 8u30 6AO,6TBK
woensdag 13 november 2019 Stage 6TP/6TNG 8u30 6TP,6TNG
donderdag 14 november 2019 Stage 7TA 8u30 7TA
vrijdag 15 november 2019 Initiatie ResQ 13:50 3BIO
maandag 18 november 2019 Stage 6BTG/6CV 8u30 6BTG,6CV
dinsdag 19 november 2019 Stage 7VI 8u30 7VI
woensdag 20 november 2019 Stage 6TP/6TNG 8u30 6TP,6TNG
donderdag 21 november 2019 Stage 7TA 8u30 7TA
vrijdag 22 november 2019 Urania Mobiel 08:25 5AO,5BIO,5TBK,5TNG,5TP,5TW
maandag 25 november 2019 Stage 6BTG/6CV 8u30 6BTG,6CV
dinsdag 26 november 2019 Stage 7VI 8u30 7VI
woensdag 27 november 2019 Stage 6TP/6TNG 8u30 6TP,6TNG
donderdag 28 november 2019 Stage 7TA 8u30 7TA
maandag 6 januari 2020 Stage 6CV 8u30 6CV
dinsdag 7 januari 2020 Stage 7VI 8u30 7VI
donderdag 9 januari 2020 Junior college day Leuven 12:50 5TW
maandag 13 januari 2020 Groepsstage Estland 7AG/7GV 8u30 7AG,7GV
maandag 13 januari 2020 Stage 6KSO/6BIO/6TW 8u30 6AO,6BIO,6TBK,6TW
maandag 13 januari 2020 Stage 6CV 8u30 6CV
dinsdag 14 januari 2020 Groepsstage Estland 7AG/7GV 8u30 7AG,7GV
dinsdag 14 januari 2020 Stage 6KSO/6BIO/6TW 8u30 6AO,6BIO,6TBK,6TW
dinsdag 14 januari 2020 Stage 7VI 8u30 7VI
woensdag 15 januari 2020 Groepsstage Estland 7AG/7GV 8u30 7AG,7GV
woensdag 15 januari 2020 Stage 6KSO/6BIO/6TW 8u30 6AO,6BIO,6TBK,6TW
donderdag 16 januari 2020 Stage 6KSO/6BIO/6TW 8u30 6AO,6BIO,6TBK,6TW
donderdag 16 januari 2020 Groepsstage Estland 7AG/7GV 8u30 7AG,7GV
vrijdag 17 januari 2020 Stage 6KSO/6BIO/6TW 8u30 6AO,6BIO,6TBK,6TW
vrijdag 17 januari 2020 Groepsstage Estland 7AG/7GV 8u30 7AG,7GV
maandag 20 januari 2020 Stage 6KSO/6BIO/6TW 8u30 6AO,6BIO,6TBK,6TW
maandag 20 januari 2020 Stage 6CV 8u30 6CV
maandag 20 januari 2020 Groepsstage Estland 7AG/7GV 8u30 7AG,7GV
dinsdag 21 januari 2020 Stage 6KSO/6BIO/6TW 8u30 6AO,6BIO,6TBK,6TW
dinsdag 21 januari 2020 Stage 7VI 8u30 7VI
dinsdag 21 januari 2020 Groepsstage Estland 7AG/7GV 8u30 7AG,7GV
woensdag 22 januari 2020 Stage 6KSO/6BIO/6TW 8u30 6AO,6BIO,6TBK,6TW
woensdag 22 januari 2020 Groepsstage Estland 7AG/7GV 8u30 7AG,7GV
donderdag 23 januari 2020 Stage 6KSO/6BIO/6TW 8u30 6AO,6BIO,6TBK,6TW
donderdag 23 januari 2020 Groepsstage Estland 7AG/7GV 8u30 7AG,7GV
vrijdag 24 januari 2020 Stage 6KSO/6BIO/6TW 8u30 6AO,6BIO,6TBK,6TW
vrijdag 24 januari 2020 Groepsstage Estland 7AG/7GV 8u30 7AG,7GV
maandag 27 januari 2020 GIP 6BTG 8u30 6BTG
maandag 27 januari 2020 Projectdag 6BTG 8u30 6BTG
maandag 27 januari 2020 Stage 6CV 8u30 6CV
dinsdag 28 januari 2020 GIP 6BTG 8u30 6BTG
dinsdag 28 januari 2020 Projectdag 6BTG 8u30 6BTG
dinsdag 28 januari 2020 Stage 7VI 8u30 7VI
woensdag 29 januari 2020 GIP 6BIO 8u30 6BIO
donderdag 30 januari 2020 GIP 6CV 8u30 6CV
donderdag 30 januari 2020 GIP 7VI 8u30 7VI
maandag 3 februari 2020 GIP 6TW 8u30 6TW
maandag 3 februari 2020 Stage 6CV 8u30 6CV
dinsdag 4 februari 2020 GIP 6TNG 8u30 6TNG
dinsdag 4 februari 2020 GIP 6TP 8u30 6TP
dinsdag 4 februari 2020 Stage 7VI 8u30 7VI
donderdag 6 februari 2020 Theatervoorstelling 12:00 5AO,5TBK,6AO,6TBK,
maandag 10 februari 2020 Stage 6CV 8u30 6CV
dinsdag 11 februari 2020 Stage 7VI 8u30 7VI
donderdag 13 februari 2020 Stage 7TA 8u30 7TA
maandag 17 februari 2020 Stage 6CV 8u30 6CV
dinsdag 18 februari 2020 Stage 7VI 8u30 7VI
donderdag 20 februari 2020 Stage 7TA 8u30 7TA
maandag 2 maart 2020 Stage 6BTG/6CV 8u30 6BTG,6CV
dinsdag 3 maart 2020 Stage 7VI 8u30 7VI
woensdag 4 maart 2020 Stage 6TP/6TNG 8u30 6TP,6TNG
donderdag 5 maart 2020 Stage 7TA 8u30 7TA
maandag 9 maart 2020 Projectweek 5BTG 8u30 5BTG
maandag 9 maart 2020 Projectweek 5CV/6CV 8u30 5CV,6CV
maandag 9 maart 2020 Projectweek bosbouw Meerdaal 7DTG/7TA 8u30 7DTG,7TA
maandag 9 maart 2020 Stage 6BTG 8u30 6BTG
maandag 9 maart 2020 Stage 7VI 8u30 7VI
dinsdag 10 maart 2020 Projectweek 5BTG 8u30 5BTG
dinsdag 10 maart 2020 Projectweek 5CV/6CV 8u30 5CV,6CV
dinsdag 10 maart 2020 Projectweek bosbouw Meerdaal 7DTG/7TA 8u30 7DTG,7TA
dinsdag 10 maart 2020 Stage 7VI 8u30 7VI
woensdag 11 maart 2020 Projectweek 5BTG 8u30 5BTG
woensdag 11 maart 2020 Projectweek 5CV/6CV 8u30 5CV,6CV
woensdag 11 maart 2020 Projectweek bosbouw Meerdaal 7DTG/7TA 8u30 7DTG,7TA
woensdag 11 maart 2020 Stage 6TP/6TNG/7VI 8u30 6TP,6TNG,7VI
donderdag 12 maart 2020 Projectweek 5BTG 8u30 5BTG
donderdag 12 maart 2020 Projectweek 5CV/6CV 8u30 5CV,6CV
donderdag 12 maart 2020 Projectweek bosbouw Meerdaal 7DTG/7TA 8u30 7DTG,7TA
donderdag 12 maart 2020 Stage 7VI 8u30 7VI
vrijdag 13 maart 2020 Projectweek 5BTG 8u30 5BTG
vrijdag 13 maart 2020 Projectweek 5CV/6CV 8u30 5CV,6CV
vrijdag 13 maart 2020 Projectweek bosbouw Meerdaal 7DTG/7TA 8u30 7DTG,7TA
vrijdag 13 maart 2020 Stage 7VI 8u30 7VI
maandag 16 maart 2020 GWP Büchenwald 6BSO 8u30 6BTG,6CV,6DBG,6DPM
maandag 16 maart 2020 Projectweek 5AO 8u30 5AO
maandag 16 maart 2020 Projectweek 5TBK 8u30 5TBK
dinsdag 17 maart 2020 GWP Büchenwald 6BSO 8u30 6BTG,6CV,6DBG,6DPM
dinsdag 17 maart 2020 Projectweek 5AO 8u30 5AO
dinsdag 17 maart 2020 Projectweek 5TBK 8u30 5TBK
dinsdag 17 maart 2020 Stage 7VI 8u30 7VI
woensdag 18 maart 2020 GWP Büchenwald 6BSO 8u30 6BTG,6CV,6DBG,6DPM
woensdag 18 maart 2020 Projectweek 5AO 8u30 5AO
woensdag 18 maart 2020 Projectweek 5TBK 8u30 5TBK
woensdag 18 maart 2020 Stage 6TP/6TNG 8u30 6TP,6TNG
donderdag 19 maart 2020 GWP Büchenwald 6BSO 8u30 6BTG,6CV,6DBG,6DPM
donderdag 19 maart 2020 Projectweek 5AO 8u30 5AO
donderdag 19 maart 2020 Projectweek 5TBK 8u30 5TBK
donderdag 19 maart 2020 Stage 7TA 8u30 7TA
donderdag 19 maart 2020 Wiskunde-olympiade 08:30 1A, 1B, 2A, 2B
vrijdag 20 maart 2020 GWP Büchenwald 6BSO 8u30 6BTG,6CV,6DBG,6DPM
vrijdag 20 maart 2020 Projectweek 5AO 8u30 5AO
vrijdag 20 maart 2020 Projectweek 5TBK 8u30 5TBK
maandag 23 maart 2020 Projectweek 5DDM/5DGB/5DGD/5DPM 8u30 5DDM,5DGB,5DGD,5DPM
maandag 23 maart 2020 Stage 6BTG/6CV 8u30 6BTG,6CV
maandag 23 maart 2020 Stage 5de jaar 8u30 5AO,5BIO,5BTG,5CV,5TBK,5TNG,5TP,5TW
dinsdag 24 maart 2020 Projectweek 5DDM/5DGB/5DGD/5DPM 8u30 5DDM,5DGB,5DGD,5DPM
dinsdag 24 maart 2020 GWP Keulen/Bonn 4KSO 8u30 4BAK
dinsdag 24 maart 2020 Stage 5de jaar 8u30 5AO,5BIO,5BTG,5CV,5TBK,5TNG,5TP,5TW
dinsdag 24 maart 2020 Stage 7VI 8u30 7VI
woensdag 25 maart 2020 Projectweek 5DDM/5DGB/5DGD/5DPM 8u30 5DDM,5DGB,5DGD,5DPM
woensdag 25 maart 2020 GWP Keulen/Bonn 4KSO 8u30 4BAK
woensdag 25 maart 2020 Stage 5de jaar 8u30 5AO,5BIO,5BTG,5CV,5TBK,5TNG,5TP,5TW
woensdag 25 maart 2020 Stage 6TP/6TNG 8u30 6TP,6TNG
donderdag 26 maart 2020 Projectweek 5DDM/5DGB/5DGD/5DPM 8u30 5DDM,5DGB,5DGD,5DPM
donderdag 26 maart 2020 GWP Keulen/Bonn 4KSO 8u30 4BAK
donderdag 26 maart 2020 Stage 5de jaar 8u30 5AO,5BIO,5BTG,5CV,5TBK,5TNG,5TP,5TW
donderdag 26 maart 2020 Stage 7TA 8u30 7TA
vrijdag 27 maart 2020 Projectweek 5DDM/5DGB/5DGD/5DPM 8u30 5DDM,5DGB,5DGD,5DPM
vrijdag 27 maart 2020 GWP Keulen/Bonn 4KSO 8u30 4BAK
vrijdag 27 maart 2020 Stage 5de jaar 8u30 5AO,5BIO,5BTG,5CV,5TBK,5TNG,5TP,5TW
maandag 30 maart 2020 Stage 6BTG/6CV 8u30 6BTG,6CV
woensdag 1 april 2020 Stage 6TP/6TNG 8u30 6TP,6TNG
donderdag 2 april 2020 Stage 7TA 8u30 7TA
donderdag 2 april 2020 6KSO voorbereidend bezoek GIP 8u30 6AO,6TBK
maandag 20 april 2020 Stage 6BTG/6CV 8u30 6BTG,6CV
maandag 20 april 2020 6KSO voorbereidend bezoek GIP 8u30 6AO,6TBK
dinsdag 21 april 2020 Stage 7VI 8u30 7VI
dinsdag 21 april 2020 GIP opbouw KSO 8u30 6AO,6TBK
woensdag 22 april 2020 Stage 6TP/6TNG 8u30 6TP,6TNG
woensdag 22 april 2020 GIP 6KSO 8u30 6AO,6TBK
woensdag 22 april 2020 GWP Duitsland 7VI 8u30 7VI
donderdag 23 april 2020 Stage 7TA 8u30 7TA
donderdag 23 april 2020 GIP 6KSO 8u30 6AO,6TBK
donderdag 23 april 2020 GWP Duitsland 7VI 8u30 7VI
vrijdag 24 april 2020 GWP Duitsland 7VI 8u30 7VI
maandag 27 april 2020 GIP 6BSO 8u30 6BTG,6CV
maandag 27 april 2020 Stage 6BTG/6CV 8u30 6BTG,6CV
maandag 27 april 2020 Projectweek 6DGB/6DPM 8u30 6DGB,6DPM
maandag 27 april 2020 GWP Frankrijk 7TA/7DTG 8u30 7TA,7DTG
dinsdag 28 april 2020 GIP 6BSO 8u30 6BTG,6CV
dinsdag 28 april 2020 GIP 6DGB/6DPM 8u30 6DGB,6DPM
dinsdag 28 april 2020 Stage 6BTG 8u30 6BTG
dinsdag 28 april 2020 Stage 7VI 8u30 7VI
dinsdag 28 april 2020 GWP Frankrijk 7TA/7DTG 8u30 7TA,7DTG
woensdag 29 april 2020 Stage 6TP/6TNG 8u30 6TP,6TNG
woensdag 29 april 2020 Projectweek 6DGB/6DPM 8u30 6DGB,6DPM
donderdag 30 april 2020 GIP 7VI 8u30 7VI
donderdag 30 april 2020 GIP 6CV 8u30 6CV
donderdag 30 april 2020 Projectweek 6DGB/6DPM 8u30 6DGB,6DPM
donderdag 30 april 2020 Stage 7TA 8u30 7TA
maandag 4 mei 2020 GIP 6KSO: afbraak 8u30 6AO,6TBK
maandag 4 mei 2020 GIP 6TW 8u30 6TW
maandag 4 mei 2020 Stage 6BTG/6CV 8u30 6BTG,6CV
dinsdag 5 mei 2020 GIP 6TNG 8u30 6TNG
dinsdag 5 mei 2020 GIP 6TP 8u30 6TP
dinsdag 5 mei 2020 Stage 7VI 8u30 7VI
woensdag 6 mei 2020 GIP 6BIO 8u30 6BIO
donderdag 7 mei 2020 Stage 7TA 8u30 7TA
maandag 11 mei 2020 Projectweek 7TA/7DTG 8u30 7TA,7DTG
maandag 11 mei 2020 Stage 6CV 8u30 6CV
dinsdag 12 mei 2020 Projectweek 7TA/7DTG 8u30 7TA,7DTG
dinsdag 12 mei 2020 Stage 7VI 8u30 7VI
woensdag 13 mei 2020 Projectweek 7TA/7DTG 8u30 7TA,7DTG
donderdag 14 mei 2020 Projectweek 7TA/7DTG 8u30 7TA,7DTG
vrijdag 15 mei 2020 Projectweek 7TA/7DTG 8u30 7TA,7DTG
zaterdag 16 mei 2020 GIP 7TA/7DTG 13u00 7TA,7DTG
maandag 18 mei 2020 GWP Zeeklassen Duinkerke 2e jaar 8u30 2AB,2AT,2AV,2BA,2BB,2BN
maandag 18 mei 2020 Projectdagen eerste 1e jaar 8u30 1AA,1AB,1AT,1AV,1BA,1BB,1BC
maandag 18 mei 2020 Stage 6CV 8u30 6CV
maandag 18 mei 2020 GWP Amsterdam 4BSO/4TSO 8u30 4BIO,4BM,4BP,4TP,4TW
maandag 18 mei 2020 GWP Nederland 5BSO 8u30 5BTG,5DGB,5DPM
maandag 18 mei 2020 GWP Parijs 5TSO 8u30 5BIO,5TNG,5TP,5TW
maandag 18 mei 2020 GWP Keulen 6TSO 8u30 6BIO,6TNG,6TP,6TW
maandag 18 mei 2020 GWP Amsterdam 8u30 5CV
dinsdag 19 mei 2020 GWP Zeeklassen Duinkerke 2e jaar 8u30 2AB,2AT,2AV,2BA,2BB,2BN
dinsdag 19 mei 2020 Projectdagen eerste 1e jaar 8u30 1AA,1AB,1AT,1AV,1BA,1BB,1BC
dinsdag 19 mei 2020 Stage 7VI 8u30 7VI
dinsdag 19 mei 2020 GWP Amsterdam 4BSO/4TSO 8u30 4BIO,4BM,4BP,4TP,4TW
dinsdag 19 mei 2020 GWP Nederland 5BSO 8u30 5BTG,5DGB,5DPM
dinsdag 19 mei 2020 GWP Parijs 5TSO 8u30 5BIO,5TNG,5TP,5TW
dinsdag 19 mei 2020 GWP Keulen 6TSO 8u30 6BIO,6TNG,6TP,6TW
dinsdag 19 mei 2020 GWP Amsterdam 8u30 5CV
woensdag 20 mei 2020 GWP Zeeklassen Duinkerke 2e jaar 8u30 2AB,2AT,2AV,2BA,2BB,2BN
woensdag 20 mei 2020 Projectdagen eerste 1e jaar 8u30 1AA,1AB,1AT,1AV,1BA,1BB,1BC
woensdag 20 mei 2020 GWP Amsterdam 4BSO/4TSO 8u30 4BIO,4BM,4BP,4TP,4TW
woensdag 20 mei 2020 GWP Nederland 5BSO 8u30 5BTG,5DGB,5DPM
woensdag 20 mei 2020 GWP Parijs 5TSO 8u30 5BIO,5TNG,5TP,5TW
woensdag 20 mei 2020 GWP Keulen 6TSO 8u30 6BIO,6TNG,6TP,6TW
woensdag 20 mei 2020 GWP Amsterdam 8u30 5CV
maandag 25 mei 2020 Stage 6CV 8u30 6CV
dinsdag 26 mei 2020 Stage 7VI 8u30 7VI
donderdag 28 mei 2020 Stage 7TA 8u30 7TA
donderdag 28 mei 2020 STUUR Kernfysicalab KULeuven 08:30 5TW
dinsdag 2 juni 2020 Stage 7VI 8u30 7VI
donderdag 4 juni 2020 Stage 7TA 8u30 7TA
maandag 8 juni 2020 Stage 6CV 8u30 6CV
dinsdag 9 juni 2020 Stage 7VI 8u30 7VI
donderdag 11 juni 2020 Stage 7TA 8u30 7TA