dewijnpers@vlaamsbrabant.be | 016-23 69 51 | Wie is wie? |

Activiteitenkalender

De Wijnpers barst van de activiteiten. Zowel binnen als buiten de schoolmuren.

Er staan de meest diverse activiteiten van en voor de leerlingen op het programma:
uitstappen, bezoeken aan tentoonstellingen en beurzen, meerdaagse reizen, projecten en workshops, theatervoorstellingen ...
Facebook

Volg al onze activiteiten via onze Facebookpagina.

KALENDER
 

Wanneer? Wat? Hoe laat? Klassen
Wednesday 24 April 2024 Jury - GIP - Provinciehuis Leuven 8.30u 6AO, 6TBK
Thursday 25 April 2024 Jury - GIP - Provinciehuis Leuven 8.30u 6AO, 6TBK
Thursday 25 April 2024 Asbesterkenning - De Wijnpers Leuven (10lln.) 13u 6CV
Friday 26 April 2024 Bezoek eindjaren - GIP-tentoonstelling - Provinciehuis (75lln.) 13.40u 6BTGA, 6BTGB, 6BIO, 6CV, 6TNG, 6TP, 6TW
Friday 26 April 2024 Bezoek - GIP-tentoonstelling - Provinciehuis (41lln.) 13.40u 5BKV, 5BV, 5DEP, 6AO, 6TBK
Friday 26 April 2024 Bezoek GIP en 'Reis door de oudheid' - Leuven (15lln.) 11.30u 5BKT
Monday 29 April 2024 Workshop 'Scheefdruk' - Leuven (31lln.) 8.30u 1AVA, 1AVB
Tuesday 30 April 2024 Workshop 'Scheefdruk' - Leuven (29lln.) 8.30u 2AVA, 2AVB
Thursday 2 May 2024 Afbraak - GIP - Provinciehuis Leuven 8.30u 6AO, 6TBK
Friday 3 May 2024 Uitkerkse Polder - Blankenberge (6lln.) 7u 5TNG
Wednesday 15 May 2024 STEM workshop - De Wijnpers Leuven (7lln.) 8.30u 5TW
Friday 17 May 2024 Natuurhistorisch museum - Brussel (77lln.) 8.30u 1AVA, 1AVB, 1ABA, 1ABB, 1AS
Tuesday 21 May 2024 Werken op hoogte ISM constructif - De Wijnpers Leuven 8u 5DSV,5KI
Wednesday 22 May 2024 Theatervoorstelling Fight Night - Schouwburg Leuven (195lln.) 9.20u 5BK,5BV,6AO,6BIO,6TBK,6TNG,6TP,6TW
Wednesday 22 May 2024 GWP - Parijs (65lln.) 8.30u 5BIO,5TW, 5TB, 5AP, 5NG, 5KWT, 5DVT
Thursday 23 May 2024 GWP - Parijs (65lln.) 8.30u 5BIO,5TW, 5TB, 5AP, 5NG, 5KWT, 5DVT
Friday 24 May 2024 GWP - Parijs (65lln.) 8.30u 5BIO,5TW, 5TB, 5AP, 5NG, 5KWT, 5DVT
Friday 31 May 2024 Werken op hoogte ISM constructif - De Wijnpers Leuven 8u 5KWT
Friday 7 June 2024 Werken op hoogte ISM constructif - De Wijnpers Leuven 8u 6CV, 7DTI